top of page

Твердопаливний пальник ПТВ(м)

   Твердопаливний пальник типу ПТВ(м) працює шляхом перетворення твердого палива в горючі гази з відтворенням факелу високої температури. В результаті повного термічного розпаду твердого палива відкладення сажі на поверхні нагріву мінімальні. Футеровка пальника виконана з матеріалу, що має високу вогнестійкість, термостійкість, стійкість до корозії та ерозії скломаси, шлакостійкість. Автоматична подача палива забезпечує рівномірне горіння і підтримує високу точність регулювання температури теплоносія.

      Твердопаливний пальник типу ПТВ(м) використовується для переведення діючого котельного обладнання з дорогого палива на доступні дешеві промислові відходи без додаткових затрат на монтаж котлів. 

       

        Твердопаливний пальник типу ПТВ(м) виготовляється згідно ТУ У 28.2-32976826-001:2010.

        Пальник - вибухо- і пожежобезпечний. При відключенні напруги він припиняє роботу.

        Будову пальника приведено на рис. 1.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

     

 

 

     Твердопаливний пальник має корпус камери згоряння, який складається з циліндричної частини 1 і конічної частини (сопла) 2, пристрій подачі палива 3, пристрій примусової подачі повітря, забезпечений вентиляторами для подачі первинного і вторинного повітря та повітря для охлодження корпусу сопла, а також колосникову решітку 4. 

       Колосникова решітка виконана під нахилом для забезпечення потрапляння золи в спеціальну кишеню для збору золи 5, облаштовану відкидним шибером 6 для подальшого її видалення.

     Вентилятор подачі первинного повітря 7 встановлений знизу камери згоряння. Первинне повітря потрапляє в камеру згорання крізь отвори в колосниковій решітці. Вентилятори подачі вторинного повітря 8 і 9 закріплені у верхній та нижній частині камери згоряння. Вторинне повітря підігрівається, проходячи через обшивку пальника по периметру циліндричної частини, охолоджуючи при цьому стінку камери згоряння та потрапляє в пальник за допомогою отворів у футеровці пальника 10. Вентилятор подачі повітря для охлодження корпусу сопла 11 закріплено у верхній частині корпусу сопла. Повітря підігрівається, проходячи через обшивку сопла та потрапляє всередину сопла за допомогою отворів у футеровці сопла 12, тангенціально до  потоку відхідних газів, що забезпечує додаткове закручення потоку відхідних газів, сприяючи при цьому при цьому догоранню залишків палива.

       Пристрій подачі палива розташований над камерою згоряння, яка забезпечена паливними каналом 13, розташованим над колосниковою решіткою. Подача палива відбувається з бункера 14 за допомогою шнека. Для забезпечення пожежної безпеки паливне введення оснащене системою пожежогасіння 15, що складається з термостатичного клапана та водяного бачка. Також паливний канал з двох сторін оснащений засувками 16, між якими при необхідності відкривається стінка паливного каналу для зняття теплової  напруги.

        Пальник може мати як рухомі так і нерухомі опори 17. На передньому фланці 18 влаштований люк для обслуговування 19, оглядове вікно 20 та дверцята для вигрузки золи з-під колосникової решітки 21.      

Твердопаливний пальник Інтеc

Твердопаливний пальник ПТВ(м)-300

Твердопаливний пальник ПТВ(м)-600

Твердопаливний пальник ПТВ(м)-1000

Твердопаливний пальник ПТВ(м)-3000

Твердопаливний пальник ПТВ(м)-5000

bottom of page