top of page

Піролізний котел

      Піролізні котли відрізняються невеликими габаритами, високим коефіцієнтом корисної дії і легкістю в обслуговуванні. Автоматика підтримує рівне і постійне горіння палива, тривалість якого досягає 10 годин на одній повній загрузці палива. Можливість регулювання потужності дозволяє легко налаштувати роботу котла і тим самим економити паливо. В процесі піролізного горіння утворюється мінімальна кількість сажі і попелу, тому такий котел потребує чищення рідше звичайних.

   Піролізний котел складається з завантажувальної камери з отвором для проходження піролізних газів в камеру згоряння. В завантажувальній камері при нестачі повітря і під дією високої температури відбувається обвуглення палива і виділення деревного газу. Утворені гази надходять в камеру згоряння, куди підмішується вторинне повітря. Отримана теплота відхідних газів використовується в якості теплоносія для нагріву води. В задній частині камери згоряння розташований отвір для проходу газів, через який гази надходять в теплообмінник та виходять димовою трубою. 

        Піролізні котли ставлять достатньо високі вимоги до вологості палива: для деревини - не більше 20-40 %. Це пов’язано з тим, що водяна пара змішується з піролізними газами та перешкоджає горінню. При роботі з паливом, вологістю більше 40% потужність котла різко понижається, в деяких випадках може припинитись процес горіння.

         Область застосування піролізних котлів: зерносушильні комплекси; складські, автотранспортні, виробничі приміщення; опалення теплиць, приміщень для худоби; приміщення з періодичним опаленням.

Піролізний котел Інтеc
bottom of page